Kategórie
 
 
 
 
 

Volám sa Greta

Ilustrovaná motivačná kniha o životom protredí pre deti od10 rokov.
Kód produktu:9788055170404
Výrobca:Ikar
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 11,90 €
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante

Čo znamená slovné spojenie zmena klímy? Aké sú a najmä aké budú jej dôsledky? Čo musia urobiť vlády jednotlivých štátov a čo môžeme urobiť my sami, aby sme túto zmenu zastavili? Táto knižka pomôže čitateľovi s pomocou vedy pochopiť, čo sa deje s našou planétou a kto je Greta Thunberg, dievčina, ktorá pritiahla pozornosť takmer dvoch miliónov svojich rovesníkov aj predstaviteľov vlád a stala sa vzorom a inšpiráciou nového celosvetového hnutia detí a mládeže za záchranu budúcnosti našej planéty.

Publikácia ponúka v krátkych kapitolách vysvetlenia, vedecky podložené informácie a skvelé ilustrácie určené pre čitateľov od 10 do 100 rokov a je výborným návodom na to, ako by sme sa mali správať k životnému prostrediu. „Len demokracia v spojení s vedou a medzivládnou spoluprácou nás môže zachrániť.“ Greta Thunberg aktivistka a kandidátka na Nobelovu cenu mieru, 16 rokov

Dnes vďaka tým najmladším zažíva ľudstvo jedinečnú historickú a politickú chvíľu. Zrodenie úsilia, ktoré nie je poznačené nijakou farbou alebo straníckou príslušnosťou. Mladí ľudia konečne berú do svojich rúk moc, aby sa stali skutočnými občanmi tohto sveta.

AUTOR: Valentina Giannella

POČET STRÁN: 128

VÄZBA: mäkká

ROZMERY: 172 x 210 x 11 mm

JAZYK: slovenský

ISBN: 9788055169019

ROK VYDANIA: 2019

HMOTNOSŤ: 0,315 kg

ODPORÚČANÝ VEK: od 10 rokov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia