Kategórie
 
 
 
 
 
Prvé príkrmy - Pre zdravé brušká
zväčšiť obrázok
Náš tipSkladom

Prvé príkrmy - Pre zdravé brušká

Motivačná kniha plná praktických tipov a receptov na prvé príkrmy našich najmenších
Kód produktu:9788097318505
Výrobca:like, s.r.o.
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 17,90 €
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante

Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?... Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v jednej knihe.

Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detí. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život. Autorky sa v knihe venujú základnej problematike úplne prvých príkrmov pre deti vo veku do 12 mesiacov, najčastejšie kladeným otázkam, s ktorými sa rodič môže stretnúť, a samozrejme, praktickým tipom a receptom, z ktorých dokážete navariť aj pre celú rodinu.

Cieľom tejto knihy je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. V knihe nájdete aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám uľahčí rozhodnutie o správnom načasovaní.

Je to kniha pre všetkých, ktorým záleží na kvalite stravy svojich drobcov, aby v budúcnosti mali len tie najlepšie predispozície na boj s dnes už tak veľmi rozšírenými civilizačnými ochoreniami.

AUTOR: Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová

POČET STRÁN: 160

VÄZBA: pevná + špirála

ROZMERY: 187 x 222 mm

JAZYK: slovenský

ISBN: 9788097318505

ROK VYDANIA: 2018

HMOTNOSŤ: 0,635 kg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia