Kategórie
 
 
 
 
 

Cesta na svet

Kniha pre deti o príchode na svet
Kód produktu:9788088805175
Výrobca:Slovart
Dodacia lehota
Dostupnosť: na objednávku /1 týždeň/
Vaša cena: 12,95 €
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante

Cesta na svet je knižka pre zvedavé deti a ich rodičov, ktorí chcú citlivo a pravdivo odpovedať na detské otázky. Aby ju rodičia mali poruke, keď sa deti opýtajú, ako prišli na svet.

Zámerom je spoločné čítanie, aby sa rodičom a deťom ľahšie rozprávalo o veciach, o ktorých možno nie je vždy úplne ľahké rozprávať. Príbehom čitateľov sprevádza malý predškolák, ktorý zisťuje, ako prišiel na svet on, a ako sa čoskoro narodí jeho súrodenec. Chce vedieť, čo robia bábätká v brušku, ako sa tam dostali, a prečo sú tam tak dlho, ako napokon vylezú von, a prečo aj tatinkovia nemôžu mať deti, a prečo a ako to a tamto… a mama s tatom vysvetľujú a kreslia… a malý Edo rozpráva deťom, čo už vie…

Knižka skúša odpovedať na detské otázky otvorene, ale citlivo. Autorke s tým pomohla pani psychologička Doc. PhDr. Eva Poliaková Csc., ktorá sa téme výchovy detí venuje už dlhé roky a pani doktorka, gynekologička, MUDr. Zuzana Šebíková. Obe sú odbornými garantkami knižky. Cesta na svet je vekovo určená pre deti, ktoré sa začnú vypytovať, ako prišli na svet. U každého je individuálne, kedy sa tak stane. Môžu to byť škôlkári, ale aj malí školáci. Knihu ilustrovala Petra Lukovicsová.

AUTOR: Jana H. Hoffstädter

ILUSTRÁCIE:

POČET STRÁN: 120

VÄZBA: pevná

ROZMERY: 210 x 210 mm

JAZYK: slovenský

ISBN: 9788088805175

ROK VYDANIA: 2015

HMOTNOSŤ: 0,305 kg

DOPORUČENÝ VEK: od 3 rokov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia