Kategórie
 
 
 
 
 
Detská nočná LED lampa Panda Bear - biela panda
Detská nočná LED lampa Panda Bear - biela panda
Detská nočná LED lampa Panda Bear - biela panda
 

Detská nočná LED lampa Panda Bear - biela panda

Nočná LED lampa pre deti: Biela Panda
Kód produktu:NL-PAN
Výrobca:Petit Monkey
Dodacia lehota
Dostupnosť: nedostupné
Vaša cena: 12,95 €

Nočná LED lampa Bunny - White pomáha dieťatku pri zaspávaní, obzvlášť v prípade, ak už dieťa spáva v izbe samo a bojí sa tmy. Biely svietiaci zajačik odplaší tmu a privolá sníčky. Lampa Bunny je roztomilý biely králik vyrobený z pevného termoplastu, ktorý neobsahuje BPA (bisfenol A) a ftaláty. Používa LR44 batérie, ktoré sú bezpečné, pretože LED svetielko nezahrievajú. Batérie majú životnosť približne 18 hodín, následne bude svietidlo svietiť menej jasne až zhasne úplne. Ovládanie lampy sa nachádza v spodnej časti. Lampa obsahuje časový spínač, ktorý ju približne po 60 minútach automaticky vypne, aby sa šetrila energia. Časový spínač je pevne nastavený, čas nie je možné meniť.

Výrobok spĺňa bezpečnostné predpisy CE a RoHS schválených EÚ. LED svetielko sa dodáva sa v kartónovej darčekovej krabičke.

Upokojujúci a infantilne rozkošný design LED lámp Bunny, Bear a Panda vytvorila Michelle Romo v spolupráci s designerskym štúdiom Petit Monkey. Michelle Romo je všestranná americká umelkyňa japonského pôvodu pochádzajúca z mesta Temecula v južnej Kalifornii. Od roku 2014 tvorí pod vlastnou značkou Crowded Teeth. Spolupracuje s Disney, Sanrio, Abrams Kids, HOW Design, Flaming Lips a inými. Petit Monkey je holandská značka, ktorá sa špecializuje na tvorbu dizajnových produktov pre deti.

UPOZORNENIE: LED lampa nie je hračka. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.

DESIGN: Suzy Ultman pre Petit Monkey

MATERIÁL: 100% PVC, BPA free, 3x batéria LR44

ZDROJ: batérie LR44

FARBA: biela

ROZMERY (V x H x Š): 130 x 90 x 100 mm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia