Kaučukové hryzátko Olive The Deer

Kategórie
 
 
 
 
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
zväčšiť obrázok
NovéSkladom
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Kaučukové hryzátko Olive The Deer
 

Kaučukové hryzátko Olive The Deer

Kaučukové hryzátko - Srnček
Kód produktu:L-DEER
Výrobca:Oli & Carol
Dodacia lehota
Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 14,00 €
Dostupné varianty

DESIGN: Oli & Carol

MATERIÁL: 100% prírodný kaučuk - latex, prírodné potravinárske farbivá

ROZMERY: 75x133x135mm

BALENIE: EKO krabička

ODPORÚČANÝ VEK: od 0 mesiacov

ČISTENIE: vlhkou handričkou, mydlovou vodou

Olive the Deer je hnedý srnček vyrobený zo 100% prírodnej gumy. Hračka sa dá využiť ako dekorácia, hryzátko, hračka do vody, na podporu jemnej motoriky a precvičovanie koordinácie ruky a oka. Hračka sa dobre drží, členité časti a textúra prírodnej gumy stimulujú hmatové zmysly dieťaťa a tvár srnčeka s veľkými očami podporuje rozvoj zraku. Guma z prírodného kaučuku sa vyznačuje špecifickou vôňou a chuťou, ktorá dieťa láka hračku skúmať ústočkami. Jemná masážna textúra prírodnej gumy masíruje podráždené ďasná pri prerezávaní prvých zúbkov. Hračka je členitá, dobre sa drží v ruke, podporuje precvičovanie koordinácie oka a ruky. Rozvíjanie svalov jemnej motoriky pomocou stimulov a hračiek priaznivo pôsobí na správny vývoj dieťaťa a umožňuje bábätkám stále napredovať, zlepšovať ich fyzické a psychické schopnosti.

Olive the Deer je EKO a BIO hračka zo 100% prírodného kaučuku zo stromu Hevea Brasiliensis (kaučukovník brazílsky), z ktorého pochádza najkvalitnejšia prírodná guma. Srnček je vyrobený ručne v Maroku za fair trade podmienok a nafarbený potravinárskymi farbami. Keďže sa jedná o handmade výrobok, môžu byť menšie rozdiely vo farbe a v tvare. Prírodný kaučuk je biologicky odbúrateľný, antibakteriálny, neobsahuje PVC, BPA, nitrozamíny, zmäkčovadlá a ani iné škodlivé látky. Prirodzene odpudzuje prach a roztoče. Výrobok je potrebné chrániť pred vysokými teplotami, umelým svetlom, UV žiarením, slnečným žiarením a vlhkosťou. Čistiť sa môže navlhčenou handričkou alebo v mydlovom roztoku. Po umytí je potrebné hračku ihneď usušiť a odložiť na suché miesto. Nesmie sa sterilizovať a ponárať do horúcej vody. Vysoká teplota a vlhkosť prírodnú gumu deformuje.

Značku Oli&Carol založili dve sestry Olimpia a Carolina z Barcelony. Svoje dizajny navrhujú v rodnom meste v Barcelone a samotná výroba sa realizuje za fair trade podmienok v Maroku. Obe sestry milujú dizajn, prírodu a hľadali spôsob výroby ekologických hračiek, ktorých výroba bude nielen EKO, ale aj fair trade a pomôže ľuďom v menej rozvinutých krajinách. Prírodný kaučuk na produkty Oli&Carol sa získava z kaučukových plantáží v Malajzii. Dizajn hračiek je v retro štýle, kolekcie sa skladajú z ovocia, zvierat, chrobákov, geometrických postáv, origami člnov. Sú v jasných kontrastných alebo monochromatických farbách. Hračky sú veľmi jednoduché, určené pre najmenšie deti, aby podporovali ich zmysly a jemnú motoriku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia