Kategórie
 
 
 
 
 
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 38 %
Akcia
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer
 

Oli & Carol Kaučukové hryzátko Olive The Deer

Kaučuková hračka a hryzátko pre najmenších - Srnček
Kód produktu:L-DEER
Výrobca:Oli & Carol
Dodacia lehota
Dostupnosť: nedostupné
Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 9,90 €

Olive the Deer je hnedý srnček vyrobený zo 100% prírodnej gumy. Hračka sa dá využiť ako dekorácia, hryzátko, hračka do vody, na podporu jemnej motoriky a precvičovanie koordinácie ruky a oka. Hračka sa dobre drží, členité časti a textúra prírodnej gumy stimulujú hmatové zmysly dieťaťa a tvár srnčeka s veľkými očami podporuje rozvoj zraku. Guma z prírodného kaučuku sa vyznačuje špecifickou vôňou a chuťou, ktorá dieťa láka hračku skúmať ústočkami. Jemná masážna textúra prírodnej gumy masíruje podráždené ďasná pri prerezávaní prvých zúbkov. Hračka je členitá, dobre sa drží v ruke, podporuje precvičovanie koordinácie oka a ruky. Rozvíjanie svalov jemnej motoriky pomocou stimulov a hračiek priaznivo pôsobí na správny vývoj dieťaťa a umožňuje bábätkám stále napredovať, zlepšovať ich fyzické a psychické schopnosti.

 

Olive the Deer je EKO a BIO hračka zo 100% prírodného kaučuku zo stromu Hevea Brasiliensis (kaučukovník brazílsky), z ktorého pochádza najkvalitnejšia prírodná guma. Srnček je vyrobený ručne v Maroku za fair trade podmienok a nafarbený potravinárskymi farbami. Keďže sa jedná o handmade výrobok, môžu byť menšie rozdiely vo farbe a v tvare. Prírodný kaučuk je biologicky odbúrateľný, antibakteriálny, neobsahuje PVC, BPA, nitrozamíny, zmäkčovadlá a ani iné škodlivé látky. Prirodzene odpudzuje prach a roztoče. Výrobok je potrebné chrániť pred vysokými teplotami, umelým svetlom, UV žiarením, slnečným žiarením a vlhkosťou. Čistiť sa môže navlhčenou handričkou alebo v mydlovom roztoku. Po umytí je potrebné hračku ihneď usušiť a odložiť na suché miesto. Nesmie sa sterilizovať a ponárať do horúcej vody. Vysoká teplota a vlhkosť prírodnú gumu deformuje.

 

 

Značku Oli&Carol založili dve sestry Olimpia a Carolina z Barcelony. Svoje dizajny navrhujú v rodnom meste v Barcelone a samotná výroba sa realizuje za fair trade podmienok v Maroku. Obe sestry milujú dizajn, prírodu a hľadali spôsob výroby ekologických hračiek, ktorých výroba bude nielen EKO, ale aj fair trade a pomôže ľuďom v menej rozvinutých krajinách. Prírodný kaučuk na produkty Oli&Carol sa získava z kaučukových plantáží v Malajzii. Dizajn hračiek je v retro štýle, kolekcie sa skladajú z ovocia, zvierat, chrobákov, geometrických postáv, origami člnov. Sú v jasných kontrastných alebo monochromatických farbách. Hračky sú veľmi jednoduché, určené pre najmenšie deti, aby podporovali ich zmysly a jemnú motoriku.

DESIGN: Oli&Carol

MATERIÁL: 100% prírodný kaučuk - latex, prírodné potravinárske farbivá

 

ROZMERY: 75 x 133 x 135 mm

 

BALENIE: EKO balenie

 

ODPORÚČANÝ VEK: od 0 mesiacov

ČISTENIE: vlhkou handričkou, mydlovou vodou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia