Kategórie
 
 
 
 
 

KiETLA slnečné okuliare 4-6 rokov: tmavá sivá

Tmavosivé ohybné a nerozbitné slnečné okuliare bez pántov pre deti od 4 do 6 rokov.
Kód produktu:KT409
Výrobca:KiETLA
Vaša cena: 29,00 €
Dostupné varianty
Dostupné v 1 variante

Detské oči sú na slnko veľmi citlivé a zraniteľné. Rohovka a obzvlášť šošovka ešte nie sú dostatočne vyvinuté, aby chránili sietnicu. U detí mladších ako 1 rok až 90% UVA a 50% UVB prechádza až k sietnici a spôsobuje poškodenia, ktoré sa vekom kumulujú a môžu sa prejaviť až v dospelosti. Šošovka sa vyvíja až do veku 12 rokov dieťaťa. Preto je veľmi dôležité chrániť oči detí už od malička.

Prémiové slnečné okuliare KiETLA boli vyvinuté francúzskymi odborníkmi špeciálne pre malé deti. Sú jedinečné vďaka svojej nerozbitnosti a ohybnosti, ľahkému flexibilnému rámu bez nebezpečných pántov a skrutiek. Poskytujú tú najvyššiu ochranu UV filtrov spolu s filtrom modrého svetla v kvalitných polykarbonátových sklách. Dokonalá ochrana aj pre tie najmenšie deti.

Slnečné okuliare KiETLA majú 100% UVA, UVB a UVC filter, kategória 4 odolné polykarbonátové sklá (kvalitnejší filter ako akrylové sklá). Novinkou je Blue Blocker – filter škodlivého modrého svetla. Majú dostatočnú veľkosť skiel, aby zatienili celé okolie očí certifikované podľa európskych noriem EN ISO 12312-1:2013/A1:2015.

Okuliare KiETLA sú prakticky nerozbitné a ohybné. Deti bočnice nikdy nezlomia ani nevykrútia. Sú bez nebezpečných pántov a skrutiek, ktoré znamenajú nebezpečenstvo pri úrazoch. Okuliare majú veľmi ľahký a flexibilný rám. Bočnice sú prispôsobené tvaru hlavy, tenké a ohnuté aby netlačili za uškami. Odnímateľná gumička udrží okuliare správne nasadené.

Okuliare sú plne recyklovateľné nerozbitné = dlhá životnosť. Súčasťou je aj praktický obal „CARRY-ME“ z recyklovaného papiera. V prípade potreby je možné vložiť aj dioptrické sklá. Pri tejto možnosti sa prosím informujte u optika.

ROZMERY: šírka tváre: 115 mm, výška skiel: 41 mm

BALENIE: slnečné okuliare, prispôsobiteľný popruh, jemná handrička na čistenie okuliarov

FAREBNOSŤ: tmavá sivá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia