Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

“Stará mama, prečo máš také veľké uši?” spýtala sa Červená čiapočka. “To aby som ťa lepšie počula, “ odvetila stará mama hlbokým hlasom. “A prečo máš také veľké ústa?” zaujímalo sa dievčatko. “ Aby som ťa mohla ľahšie zožrať! “ zvolal vlk, zjedol Červenú čiapočku a tvrdo zaspal…..

Azda všetci poznáme tieto slávne slová z rozprávky o Červenej čiapočke. Jednými ľúbený, druhými zatracovaný príbeh o malom dievčatku, ktoré kráča lesom, aby priniesla chorej starej mame v košíčku dobroty. Lenže stane sa čo nečakala, stretne zlého vlka.

červená čiapočka
Zdroj foto: Luccabajavophoto

 

Pripravili sme si pre Vás prvú časť zo seriálu rozhovorov s inšpiratívnymi ľuďmi. Ako prvú sme oslovili Anettu Vaculíkovú pri príležitosti vydania jej novej knižky Prvé Príkrmy.

V rozhovore sa dozviete viac o knihe Prvé Príkrmy, o workshope ktorý sa bude konať na Kid shop up už tento piatok, ale aj o tom ako sa stravuje jej dcérka a ako sa Anetta riadila svojou intuíciou pri zavádzaní príkrmov.

“S postupom času sa učím nové, čo ma stále posúva ďalej, teda o to sa snažím, aby tu po mne niečo hmatateľné a zmysluplné raz ostalo“

 

Prvý december sa už pomaly blíži a s ním aj odpočítavanie dní do Vianoc. Ak aj vy patríte k typom ľudí, ktorí pre svoje deti chcú niečo iné, ako čokoládové kalendáriky, ktoré často krát okolo čokolády ani neprešli, tak ste tu správne a čítajte ďalej.

Pripravili sme si pre Vás pár tipov na adventné kalendáre, ktoré si buď môžete vyrobiť doma, alebo si ich jednoducho kúpiť. Aj keď každá mama by určite najradšej pre svoje deti vyrobila všetko sama , nie vždy nám to čas dovolí. My v chooze.sk si hovoríme, načo sa stresovať , radšej ten čas venujte rodine. Stačí si len vybrať...

Zdroj blog.homair.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia